Расклад факультатыўных заняткаў
на І ступені агульнай сярэдняй адукацыі
на 2-е паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Дні |
Назва факультатыўнага занятка |
Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка |
Класы |
|||||
1 |
2 ”А” |
2 “Б” |
3 |
4”А” |
4”Б” |
|||
Панядзелак |
Асновы моўнай культуры |
Машлякевіч Н. М. |
|
|
13.35 |
|
|
|
Путешествие в мир сказки |
Машлякевіч Н. М. |
|
|
|
14.35 |
|
|
|
Вытокі роднай мовы |
Каляда Г. М. |
|
|
13.35 |
|
|
|
|
Роднае слова |
Котка В.І. |
|
|
|
|
8.00 |
|
|
Вытокі роднай мовы |
Ліпская Н. А. |
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Вытокі роднай мовы |
Скрабец Н. К. |
|
13.35 |
|
|
|
||
Аўторак |
У краіне знаёмых незнаёмцаў |
Валачковіч Л. Р. |
|
|
|
14.05 |
|
|
Путешествие в мир сказки |
Машлякевіч Н. М. |
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Вытокі роднай мовы |
Пашкевіч Г. М. |
12.40 |
|
|
|
|
|
|
Серада |
Матэматычная вясёлка |
Пашкевіч Г. М. |
12.40 |
|
|
|
|
|
Матэматычная вясёлка |
Каляда Г. М. |
|
|
13.05 |
|
|
|
|
Матэматычная вясёлка |
Валачковіч Л. Р. |
|
|
|
14.05 |
|
|
|
Чацвер |
Матэматычная вясёлка |
Скрабец Н. К. |
|
14.05 |
|
|
|
|
Вытокі роднай мовы |
Котка В.І. |
|
|
|
|
08.00 |
|
|
Путешествие в мир сказки |
Машлякевіч Н. М. |
|
|
|
|
8.00 |
|
|
Вытокі роднай мовы |
Валачковіч Л. Р. |
|
|
|
08.00 |
|
|
|
Матэматычная вясёлка |
Ліпская Н. А. |
|
|
|
|
|
8.00 |
|
Пятніца |
Асновы моўнай культуры |
Пашкевіч Г. М. |
12.40 |
|
|
|
|
|
Асновы моўнай культуры |
Машлякевіч Н. М. |
|
13.05 |
|
|
|
|
Расклад факультатыўных заняткаў
ІІ, ІІІ ступені навучання агульнай сярэдняй адукацыі
на 2-е паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Дні тыдня |
Клас |
Час правя- дзення |
Назва факультатыва |
П. І. І. па бацьку настаўніка |
Месца правядзен-ня |
ПАНЯДЗЕЛАК |
7 “Б” |
08.00 |
Падарожжа па геаграфічнай карце |
Машлякевіч Я.М. |
17 |
8 “Б” |
08.00 |
Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фарміраванне індустрыяльнага грамадства нацыі |
Котка Н.К. |
34 |
|
8 “Б” |
08.00 |
Дзікая прырода Беларусі |
Рымар А.М. |
33 |
|
9 “А” |
08.00 |
Зялёныя школы |
Страха Н.Р |
16 |
|
10 “Б” |
08.00 |
Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі |
Котка А.С. |
11 |
|
11 “А” |
08.00 |
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы |
Жалянгоўская Т.І. |
9 |
|
11 “Б” |
08.00 |
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы |
Вабішчэвіч А.М |
15 |
|
АЎТОРАК |
5 “Б” |
15.05 |
Гэты загадкавы старажытны свет |
Конка Н.К. |
30 |
10“А” |
15.05 |
Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі |
Котка А.С. |
38 |
|
ЧАЦВЕР |
7 “А” |
08.00 |
Поэтические гимны морфологии |
Страха Г.І. |
33 |
7 “Б” |
08.00 |
Дзікая прырода Беларусі |
Рымар А.М. |
29 |
|
8 “А” |
08.00 |
Па краінам і кантынентам |
Машлякевіч Я.М. |
38 |
|
10“Б” |
16.10 |
У водзіны ў педагагічную прафесію |
Вабішчэвіч А.М |
11 |
|
11“А” |
08.00 |
Грамадазнаўства: абагульняючы курс |
Палукошка Л.І. |
9 |
|
11“А” |
15.05 |
Уводзіны ў аграрныя прафесіі |
Сычэвіч К.І. |
9 |
|
11 “Б” |
17.55 |
У водзіны ў педагагічную прафесію |
Вабішчэвіч А.М |
15 |
|
ПЯТНІЦА |
6 “Б” |
08.00 |
Падарожжа па геаграфічнай карце |
Машлякевіч Я.М. |
39 |
СУБОТА |
9 “Б” |
15.00 |
Вялікая Айчанная вайна савецкага народа |
Палукошка Л.І. |
29 |
6 “А” |
15.55 |
Вялікая Айчанная вайна савецкага народа |
Палукошка Л.І. |
16 |