Графік
наведвання экспазіцыі
“Генацыд беларускага народа
ў гады Вялікай Айчыннай вайны”
у ДУА “Рубельская сярэдняя школа”
ІІ-е паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Дата |
Клас |
Колькасць чалавек |
Адказныя |
Суправаджаючыя |
05.02.2024 |
11А, 11Б |
35 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Вабішчэвіч А.М. Палукошка Л.І. |
12.02. 2024 |
10А |
19 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Кажаноўская Я.І. |
19.02. 2024 |
10Б |
18 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Котка А.С. |
26.02. 2024 |
9А |
26 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Страха Н.Р. |
04.03. 2024 |
9Б |
25 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Агіевіч В.Л. |
11.03. 2024 |
8А, 8Б |
30 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Машлякевіч Я.М. Котка Н.К. |
18.03. 2024 |
7А, 7Б |
32 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Рымар А.М. Котка В.Р. |
25.03. 2024 |
6А |
20 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Кананчук С.Л. |
08.04. 2024 |
6Б |
22 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Жалянгоўская Т.І. |
15.04. 2024 |
5А |
20 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Разановіч Л.С. |
22.04. 2024 |
5Б |
22 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Страха Т.Л. |
29.04. 2024 |
4А, 4Б |
22 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Котка В.І. Ліпская Н.А. |
13.05. 2024 |
3 |
23 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Валачковіч Л.Р. |
20.05.2024 |
2А, 2Б |
27 |
Пашкевіч А.М. Палукошка Л.І. |
Скрабец Н.К. Каляда Г.М. |
Адказныя за наведванне экспазіцыі і прадастаўленне інфармацыі:
- Пашкевіч Алена Мікалаеўна, кіраўнік па ваенна-патрыятычным выхаванні.
- Палукошка Ларыса Іванаўна, настаўнік гісторыі
План работы у шосты школьны дзень
на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
кіраўніка па ваенна-патрыятычнаму выхаванню Пашкевіч А.М.
ДУА “Рубельская сярэдняя школа”
Дата |
Назва мерапрымства |
Клас |
Час правядзення |
Месца правядзення |
Адказныя |
06.01.2024 |
Відэаэкскурс “Эпоха БССР” да 105-годдзя ўтварэння БССР |
10-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
13.01.2024 |
Пазнавальная гульня “Здаровы лад жыцця – для патрыёта сябр!” |
5-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
20.01.2024 |
Сустрэча-гутарка “Чалавек свайго лёсу” |
9-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
27.01.2024 |
Патрыятычна-творчая майстэрня “Сям’я: якая і навошта?” |
11-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
03.02.2024 |
Дзелавая гульня “Я ў адказе!” |
8-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
10.02.2024 |
Пазнавальны конкурс-спаборніцтва ““Героі Айчыны – хто яны?” |
4-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
17.02.2024 |
Урок мужнасці “На карысць Айчыны” |
6-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
24.02.2024 |
Агляд-конкурс строя і песні “Нашчадкі пераможцаў” |
9-11 |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
02.03.2024 |
Інтэрактыўная гульня “Дом, які будуем мы” |
7-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
09.03.2024 |
Урок-разважанне “Аб мужнасці жанчын з пашанай і пяшчотай” |
10-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
16.03.2024 |
Круглы стол “Я-патрыёт. Я-грамадзянін.” |
8-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
23.03.2024 |
Відэаэкскурс-прэзентацыя “Здаровая сям’я-здаровая нацыя” |
9-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
06.04.2024 |
Пазнавальная праграмма “Востраў здаровага ладу жыцця” |
1-3 |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
13.04.2024 |
Дзелавая гульня “Ступені грамадзянскасці” |
7-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
20.04.2024 |
Ток-шоу “Актыўная грамадзянская пазіцыя” |
11-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
27.04.2024 |
Круглы стол “Салдат вайны не выбірае” |
8-е |
10.00 |
Каб. № 35 |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
04.05.2024 |
Урок мужнасці “Калі стаю каля Вечнага агню” |
6-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
11.05.2024 |
Гульня-віктарына “Вялікае пачынаецца з малага” |
3-4 |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
18.05.2024 |
Інтэлектуальна-пазнавальны турнір “Ведаю ўсё пра Беларусь!” |
5-е |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |
25.05.2024 |
Акцыя “Мая сям’я і мая радзіма” |
1-11 |
10.00 |
Актавая зала |
КВПВ Класныя кіраўнікі |