Факультативы

 

        

       Расклад факультатыўных заняткаў

           на І ступені агульнай сярэдняй адукацыі

у 2021/2022 навучальным годзе

Дні

       Назва факультатыў-нага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку  настаўніка

                         Класы

1”А”

1”Б”

2”А”

2”Б”

3”А”

3”Б”

4”А”

4”Б”

4”В”

                  Панядзелак  

Мая Айчына

Скрабец

   Н. К.

  1. 40

 

 

 

 

 

 

 

 

Вытокі роднай мовы

Валачковіч

     Л. Р.

 

 

14.30

 

 

 

 

 

 

Па прыступках зда-ровага харчавання

Машлякевіч

     Н. М.

 

 

 

13.40

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка

Котка В. І.

 

 

 

 

14.30

 

 

 

 

Путешествие в мир сказки

Рэзановіч

Л. С.

 

 

 

 

 

 

14.30

 

 

Мая Айчына

Пашкевіч

     Г. М.

 

 

 

 

 

 

 

14.30

 

Асновы моўнай культуры

Ліпская Н. А.

 

 

 

 

 

14.30

 

 

 

   Аўторак

Матэматычная вясёлка

Скрабец

   Н. К.

13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка

Каляда Г. М.

 

13.00

 

 

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка

Валачковіч

     Л. Р.

 

 

14.05

 

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка

Пашкевіч

     Л. І.

 

 

 

 

 

 

 

 

15.00

       Серада

Мая Айчына

Каляда Г. М.

 

 

13.55

 

 

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка

Машлякевіч

     Н. М.

 

 

 

13.05

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка

Рэзановіч

Л. С.

 

 

 

 

 

 

15.00

 

 

Путешествие в мир сказки

Пашкевіч

     Л. І.

 

 

 

 

 

 

 

 

14.05

           Чацвер

Вытокі роднай мовы

Каляда Г. М.

 

13.55

 

 

 

 

 

 

 

Па прыступках зда-ровага харчавання

Валачковіч

     Л. Р.

 

 

14.05

 

 

 

 

 

 

Вытокі роднай мовы

Машлякевіч

     Н. М.

 

 

 

13.05

 

 

 

 

 

Асновы моўнай культуры

Котка В. І.    

 

 

 

 

14.05

 

 

 

 

Пятніца

Вытокі роднай мовы

Скрабец

   Н. К.

13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Матэматычная вясёлка

Пятроўская Л. М.

 

 

 

 

 

 

 

13.05

 

Матэматычная вясёлка

Ліпская Н. А.

 

 

 

 

 

13.05

 

 

 

 

     

Расклад  факультатыўных

заняткаў у 5-11 класах

у 2021/2022 навучальным годзе

 

 

Дні тыдня

Клас

Час правядзення

Назва факультатыва

П. І. І. па бацьку настаўніка

Месца правядзння (нумар

кабінета)

ПАНЯДЗЕНАК

14.30

Обобщающий курс

Котка В.Р.

17

10А

15.25

Турызм

Цар У.М.

Стадыён/

спар.зала

11А

15.25

Гісторыя Беларусі ў і мёнах і падзеях

Палукошка Л.І.

9

11А

16.15

Уводзіны ў педагагічную прафесію

Вабішчэвіч А.М.

16

АЎТОРАК

15.00

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

Кананчук С.Л.

29

15.00

Рыхтуемся да вувычэння хіміі на павышаным узроўні

Леўкавец Ю.В.

19

15.55

Абагульняючыя факультатыўныя заняткі

Рымар А.М.

40

15.00

Складаны сказ без складанасці

Страха Т.Л.

17

11Б

14.05

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Жалянгоўская Т.І.

38

11Б

15.00

Абагульняючыя факультатыўныя заняткі

Рымар А.М.

38

СЕРАДА

14.05

Дамашняя кулінарыя

Кажаноўская Я.І.

24

15.00

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Агіевіч В.Л.

39

15.55

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Агіевіч В.Л.

14

11Б

15.00

Абагульняючы факультатыўны курс па хіміі

Леўкавец Ю.В.

19

11Б

15.00

Гісторыя Беларусі ў і мёнах і падзеях

Палукошка Л.І.

9

    ЧАЦВЕР

14.05

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Зіноўчык М.М.

11

15.55

Пазнай свет

Машлякевіч Я.М.

11

15.00

Гуляем ў футбол

Кананчук М.П

Фут.поле/

спар.зала

15.00

Сакрэты словазмянення, слова- і формаутварэння

Жалянгоўская Т.І.

9

15.00

Зялёныя школы

Страха Н.Р.

16

15.00

Падарожжа па геаграфічнай карце

Сычэвіч К.І

15

15.00

Падарожжа з матэматыкай

Зіноўчык М.М.

29

15.50

Гуляем ў футбол

Кананчук М.П

Фут.поле/

спар.зала

15.50

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Агіевіч В.Л.

40

15.00

Паўтараем матэматыку

Кажаноўская А.А.

17

10А

15.50

Уводзіны ў педагагічную прафесію

Вабішчэвіч А.М.

12

10Б

14.05

Турызм

Цар У.М.

Стадыён/

спар.зала

11А

17.35

Атлетычная гімнастыка

Ляшкевіч Р.І.

Трэнаж.зала

11Б

18.25

Атлетычная гіснастыка

Ляшкевіч Р.І.

Трэнаж.зала   

ПЯТНІЦА

15.00

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Агіевіч В.Л.

22

15.55

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Агіевіч В.Л.

17

СУБОТА

 

10.00

Асновы праваслаўнай культуры

Ляшкевіч І.І.

25

11.00

Асновы праваслаўнай культуры

Ляшкевіч І.І.

25

09.00

Маё прафесійнае будучае

Вансовіч А.П.

40

10.00

Маё прафесійнае будучае

Вансовіч А.П.

17